Zavoodi logo

Kus see piljardiruum kaardil on?

Piljardiruum

Kuulid enne avalöökiSee ruum erineb teistest omataolistest Zavoodis põhiliselt ühe rohelise kaleviga kaetud kuue mulguga laua poolest. Laud seisab vankumatu enesekindlusega keset tuba ja sööb järjekindlate mänguhuviliste poolt masinasse topitavaid metallist zhetoone (muide, neid saab iga külaline mõistliku hinna eest baaris omandada).

Kiid seina taustalLisaks lauale endale on kohapeal olemas ka kogu vajalik lisaatribuutika (kiid, kriit), kuigi nii mõnigi püsihuviline eelistab oma isiklikku varustust kaasas tarida. Kuna õhtusel ajal kipuvad piljardiruumi ummistama järjekorrad, mängitakse tavaliselt paarides ja "võitja jääb lauda" süsteemis. Järjekorda asumisel on kena komme panna oma zhetoon laua serva peale teiste kõrvale ritta.

Mäng mida Zavoodi laua peal mängitakse kannab nime 8 Pool. Kui asja vastu huvi, heida pilk reeglitele. Omavahel öeldes, väga keeruline mäng ei ole.

Neile, kes ise veel kiid käes hoida ei julge, oma mängujärge ootavad või kirevate kuulikeste veeremisele lihtsalt passiivselt kaasa elada soovivad on ruumi seinte äärde paigutatud mõned pehmed rongiistmed (täpselt sellised nagu II ruumiski) ja paari tooliga ümbritsetud lauakesed.

Koomiksiriba lae ja seina piirilTänu radikaalsele sisekujundusele on piljardiruumis märksa rohkem küberhõngu kui siinsetel võrgulehekülgedel. Tervet seina katvatele rohelistele XT-eelsetele arvutijuppidele heidavad siin-seal ümaraid valgusvihke lae all vonklevad voolikvalgustid. Seina ja lae piiril palistavad ruumi näidiskatkendid tipptasemel koomiksikunstist.

www design by Halo
31/10/96