Zavoodi logo

Kus baar kaardi peal on?

Baar

BaaripukidBaariruum on koht, kust algab ja kus lõpeb iga külastaja retk Zavoodi. Põhjuseid on mitmeid, üheks määravamaks on ehk see, et justnimelt selle ruumi seina on uuristatud välisuks. Vähem tähtsaks ei saa lugeda asjaolu, et üle baaripukkidega palistatud rõõmsavärvilise leti ulatatatakse Sulle soovi korral (sümboolse koguse rahatähtede eest) kann õlut või viskiklaas. Üle sama leti on mõtet pöörduda ka mitmesuguste teiste muredega, näiteks soov Zavoodi plaadikogus leiduvate CD'de hulgast muusikat tellida või piljardizhetooni õnnelikuks omanikuks saada.

Elu leti tagaElu baariruumisNagu üldiselt teada, on inimestel aegade algusest peale olnud vajadus ohjeldamatult üksteisega kommunikeeruda ja ka selles osas ei jäta Zavood teid hätta. '96 aasta suve lõpul installeeriti baariruumi seinale taksofon, ning müügil on ka telefonikaardid. See kümne nupuga sinine kolakas vähendab oluliselt telefoninumbri 432-689 koormust ja suurendab tõenäosust, et vajadusel on võimalik Zavoodi ka sisse helistada...
Taksot saab endale baari telefonilt tellida lasta endiselt tasuta.

Pudelid riiulilJoogipoolist on Zavoodi riiulitel pea igale maitsele. Söögivalik varieerub hooajati, enam-vähem alati on pakkuda midagi õlle kõrvale (soolapähklid, kartulikrõpsud, Peipsi tint, etc). Külma ilmaga mõjuvad turgutavalt mitmesugused peamiselt kuumast veest koosnevad vedelikud - puljong, mitut sorti teed või SUUR tassitäis head kanget kohvi.

Peale eelpoolmainutud välisukse on baariruumis võimalik valida veel kolme liikumissuuna vahel: WC'd (õrnemale soole parempoolne ja ülejäänutele vasakpoolne uks) ning sissepääs kõrtsiavarustesse.

www design by Halo
31/10/96